Έχουμε 433 επισκέπτες και κανένα μέλος σε σύνδεση
Κάντε κλικ εδώ για να διαβάσετε σχετικά.
Κάντε κλικ εδώ για να διαβάσετε την πρόσκληση κι εδώ για το σχετικό πρόγραμμα.
Κάντε κλικ εδώ για να διαβάσετε σχετικά
Κάντε κλικ εδώ για να διαβάσετε σχετικά και εδώ για το πρόγραμμα.
Κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας με τους Δήμους της Περιφερειακής Ενότητας Άρτας κι έπειτα από τη βελτίωση των καιρικών συνθηκών, ανακοινώνεται ότι, αύριο Τετάρτη, 11 Φεβρουαρίου 2015, θα λειτουργήσουν κανονικά όλα τα σχολεία όλων των Δήμων της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στην Περιφερειακή Ενότητα Άρτας.
Λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών και κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας με τους Δήμους της Περιφερειακής Ενότητας Άρτας, ανακοινώνεται ότι, αύριο Τρίτη, 10 Φεβρουαρίου 2015, η λειτουργία των σχολείων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Άρτας ανά Δήμο, έχει ως εξής:
Κάντε κλικ εδώ για να διαβάσετε τη σχετική εγκύκλιο.
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε το σχετικό πίνακα.
Στο συνημμένο πίνακα, δεν έχουν υπολογιστεί μόρια εντοπιότητας και συνυπηρέτησης τα οποία θα υπολογιστούν όταν οι εκπαιδευτικοί δηλώσουν σχολεία προτίμησης.Όσοι απ? τους εκπαιδευτικούς έχουν κάνει μόνο αίτηση βελτίωσης ή οριστικής τοποθέτησης και δεν έχουν πάρει ηλεκτρονικό αντίγραφο, θα πρέπει να προσέλθουν στη Δ/νση για να παραλάβουν την ηλεκτρονικά καταχωρισμένη αίτηση και να την υπογράψουν. Όσοι δεν μπορούν να προσέλθουν για οποιοδήποτε λόγο, να επικοινωνήσουν τηλεφωνικά με τον υπεύθυνο.Οι εκπαιδευτικοί που έχουν κάνει και αίτηση μετάθεσης, δε χρειάζεται να προβούν σε καμία ενέργεια.
Ο υπεύθυνοςΠαππάς Κωνσταντίνος (2681028566)
Ανακοινώνεται ότι σήμερα Δευτέρα, 9 Φεβρουαρίου 2015, διακόπτεται η λειτουργία των σχολείων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Κεντρικών Τζουμέρκων (Γ/σιο ? ΓΕ.Λ. Βουργαρελίου & Γ/σιο Αγνάντων) λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών.
Κατόπιν τηλεφωνικής επικοιωνίας με τους Δήμους της Περιφερειακής Ενότητας Άρτας, ανακοινώνεται ότι αύριο Πέμπτη, 5 Φεβρουαρίου 2015, θα λειτουργήσουν κανονικά σε όλους τους Δήμους, όλα τα σχολεία Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Άρτας.
Κατόπιν τηλεφωνικής επικοιωνίας με τους Δήμους της Περιφερειακής Ενότητας Άρτας, ανακοινώνεται ότι αύριο Τετάρτη, 4 Φεβρουαρίου 2015, η λειτουργία των σχολείων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Άρτας ανά Δήμο, έχει ως εξής:
Κατόπιν τηλεφωνικής επικοιωνίας με τους Δήμους της Περιφερειακής Ενότητας Άρτας, ανακοινώνεται ότι αύριο Τρίτη, 3 Φεβρουαρίου 2015, η λειτουργία των σχολείων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Άρτας ανά Δήμο, έχει ως εξής:
Λόγω των έκτακτων καιρικών συνθηκών, τη Δευτέρα 2 Φεβρουαρίου 2015 δεν θα λειτουργήσουν τα σχολεία της Περιφερειακής Ενότητας Άρτας.